Pozycjonujemy w Google

nkach prowadzących...Wyszukiwarka Google za każdym razem kiedy szukamy słowa kluczowe to pokazuje liczbę stron zawierającą podane frazy. Rzecz jasna chodzi o słowa kluczowe znajdujące się na bezpośrednio stronach lub w linkach pro

Pozycjonujemy w Google Tanie pozycjonowanie
Wyszukiwarka Google za każdym razem kiedy szukamy słowa kluczowe to pokazuje liczbę stron zawierającą podane frazy. Rzecz jasna chodzi o słowa kluczowe znajdujące się na bezpośrednio stronach lub w linkach prowadzących...Wyszukiwarka Google za każdym razem kiedy szukamy słowa kluczowe to pokazuje liczbę stron zawierającą podane frazy. Rzecz jasna chodzi o słowa kluczowe znajdujące się na bezpośrednio stronach lub w linkach prowadzących do tych stron ale tylko tych, które Google przechowuje w swoim indexie.

Jakiś czas temu zastanawiałem się ile z tych tysięcy a nawet milionów stron są wartościowymi stronami a ile z nich to tylko różnego rodzaju zaplecza i strony służce w taki czy inny sposób pozycjonowaniu lub promocji innych stron.

Najprostszy przykład takie katalogi - z założenia są to strony służące promowaniu a właściwie to linkowaniu innych stron. Z tego właśnie powodu w katalogach pojawia się bardzo dużo różnych słów. Spora część katalogów jakie istnieją gdzieś w sieci w ogóle nie jest uwzględniana w indexie i wyszukiwaniu. Stanowią śmietnik służący jedynie pozycjonowaniu.

Wyjątkiem są katalogi tematyczne i regionalne. Te pierwsze służą do gromadzenia informacji o stronach z wybranej branży, umożliwiają wyszukiwanie informacji. Natomiast katalogi regionalne pomagają w odnajdywaniu firm i instytucji w określonych miastach lub województwach.
Na temat to też niezłe info
Jeśli mowa o to wspomnę też o innych źródłach.
Podobny temat również
Oprócz tego mogę jeszcze odesłać do: - moim zdaniem są to całkiem pomocne materiały.