Dźwigi na samochodzie

truowaniu mostów i innych konstrukcji. Ja jednak postanowiłem napisać o ciekawszych zastosowaniach...Wcześniej napisałem nieco o samych dźwigach i tym czym właściwie są te maszyny. Tym razem napiszę o zastosowaniach żurawi samoch

Dodane: 11-06-2014 08:07
Dźwigi na samochodzie usługi dźwigowe gdańsk
Wcześniej napisałem nieco o samych dźwigach i tym czym właściwie są te maszyny. Tym razem napiszę o zastosowaniach żurawi samochodowych. Mógłbym pisać o pracy takich urządzeń na budowach czy przy konstruowaniu mostów i innych konstrukcji. Ja jednak postanowiłem napisać o ciekawszych zastosowaniach...Wcześniej napisałem nieco o samych dźwigach i tym czym właściwie są te maszyny. Tym razem napiszę o zastosowaniach żurawi samochodowych. Mógłbym pisać o pracy takich urządzeń na budowach czy przy konstruowaniu mostów i innych konstrukcji.

Ja jednak postanowiłem napisać o ciekawszych zastosowaniach dźwigów. W Polsce raczej nikt tego nie robił ale w Brytyjskim programie rozrywkowym/samochodowym dźwigi pojawiały się często - bynajmniej nie były testowane!

Oczywiście chodzi o program Top Gear (w naszym kraju można kupić miesięcznik o takim tytule). W tym wpisie opiszę jedno z zastosowań dźwigów samochodowych. Otóż prowadzący program Jeremy Clarkson postanowił przetestować samochód z Polski. Wybór padł na Poloneza (stara wersja) - samochód oczywiście był bardzo kiepski na tle konkurencji aut produkowanych na zachodzie ale nadał się świetnie do tego żeby urządzić nim zabawę za pomocą dźwigów. Zobaczcie sami:Mam nadzieję, że mateiał nadal jest dostępny. Dobrze, że już nie produkujemy takich okropnych samochodów. Szkoda, że w naszym kraju nikt nie ma takiej fantazji żeby tak wykorzystywać dźwigi. usługi dźwigami gdańsk
W temacie warto poczytać również pozostałe informacje.
Dodatkowe informacje znalazłem właśnie tutaj usługi dźwigiem gdańsk - polecam ten artykuł. Zdecydowanie jest warty przeczytania.
usługi dźwigami gdańsk - też dobry
Jeśli mowa o to wspomnę też o innych źródłach.